HAKKIMIZDA

ARONYA ANKARA

Ülkemizde son yıllarda adından çokça söz edilmeye başlanan ve ilerleyen yıllarda daha çok duyacağınız ülkemizde yeni bir meyve var. Adı ARONYA ! Biz ona MUCİZE SÜPER Meyve ARONYA diyoruz. Daha sağlıklı sofralar kurmanız için ve sağlıklı yaşamınızı idame ettirmeniz için MUCİZE SÜPER Meyve ARONYA ’yı sizlere tanıştırmaya ulaştırmaya hazırız. Yepyeni bir ürünle renklenecek kaliteli sofralar ve sağlıklı hayatlar için ARONYA  ANKARA olarak yola koyulduk.
Aronya yı olması gereken doğallık ve kalite de ve elbette kendi topraklarımızın mahsulü olarak kolayca ulaşabileceğiniz kadar yakınınıza getiriyoruz.
6 yıllık Aronya yetiştiriciliği tecrübemizle sizlere en sağlıklı ürünleri ulaştırmak esas amacımızdır.

Aynı zamanda bu sağlıklı meyveyi yetiştirmeleri için çiftçilerimize sağlıklı fidan temini sağlamayı ve ülkemizde Aronya yetiştiriciliğinin bilinçli olarak sürdürülebilirliğini sağlamak adına çiftçilerimize gerekli bilgi aktarımını sağlamaktayız .

Aronya aslen Kuzey Amerikalı bir meyvedir. Fakat 1900’lü yılların başından itibaren Avrupa’da yetiştirilmeye başlanmıştır. Bizde Türkiye’ de kendi bahçelerimizde üretimlerini yaparak siz değerli müşterilerimize doğal kendi üretimimiz Aronyayı ulaştırmaktayız.